הפקת סרטון מוצר

מחפשים דרך יצירתית לקדם את העסק שלכם? דרך יעילה דרכה תוכלו להעביר את הרעיון המדויק ולפנות בדיוק לקהל היעד שלכם? הרבה עסקים כבר הבינו.. סרטון מוצר ישדרג את דרך השיווק של העסק שלכם ויגיע בקלות לקהל היעד שלכם ! שלושה צלמים מפיקה סרטוני מוצר לעסקים כבר שני עשורים

סרטון מוצר

הפקת סרטון מוצר איתנו מבטיח כי המותג, המוצר או השירות שלכם יוצגו בצורה המיוחדת והטובה ביותר לכם ויהווה כלי שיווקי אפקטיבי לגיוס לקוחות!

אנו חיים בעולם שתמונה טובה או סרטון תדמית טוב יכול לייצר עניין, לקדם מכירה ולהביא לקוח!

לכן דווקא היום בעידן הדיגיטלי עם ריבוי דימויים יש ערך עצום להיות מעניין, מקורי, מדוייק וברור.

אנחנו מלווים את לקוחותינו משלב בניית הרעיון, הבנת הצרכים השיווקיים, קהל היעד ועד הגעה למוצר המוגמר.

סרטוני מוצר מהווים מרכיב קריטי וחשוב במערך השיווק, סרטון מוצר טוב ומדוייק מייצר יתרונות גדולים עבור עסקים וארגונים בכל המגזרים.

כבר שני עשורים סטודיו שלושה צלמים מפיק סרטוני מוצר רבי השפעה עבור מבחר רחב של עסקים מעולמות שונים ומגוונים.

אנחנו אוהבים לעבוד עם כולם!

חברות גדולות, עסקים קטנים, בארץ ובעולם.

אז מה זה סרטון מוצר?

כשחושבים על סרטון מוצר, לא יודעים במדויק מה לדמיין.. זה כי תחום סרטוני המוצר או שיווק בעזרת סרטונים, מתפתח כל הזמן ולא מפסיק להפתיע אותנו!
בגדול בסרטון מוצר, נעביר ללקוח את כל המידע השימושי על מוצר מסויים דרך כמה חושים חשובים ביותר לקליטת מידע בצורה הטובה ביותר, וכך בעצם נגרה את המוח בקלות להשאר בקשב ונעזור ללקוח להבין את המוצר בצורה המירבית כך שיוכל לקחת את ההחלטה הנכונה ביותר עבורו.

למה כדאי להפיק סרטון מוצר אתם שואלים?

כשאנחנו מבצעים מכירה פרונטלית של מוצר, הדבר הראשון שנעשה יהיה להביא את המוצר פיזית ולהדגים עליו. כשאנחנו מנסים למכור מוצר באינטרנט, ישנו הרושם שצריך לעשות הכל כדי להעביר במילים כמה שיותר טוב את תיאור המוצר שלנו ותוך כדי גם בלי לחפור לנסות לשווק אותו הכי טוב שאפשר. באו חכמים מאיתנו ואמרו, כשאדם קורא טקסט בלבד ואולי מביט באיזו תמונה או שתיים, הוא ישאר רק אם הוא באמת באמת מעוניין במוצר הספציפי הזה ובטח גם קיבל המלצה.. (או שהטקסט מהפנט ואז אני רוצה ללמוד אצל מי שכתב אותו!). אבל! אם נציג לאדם, שאולי יכול להתעניין במוצר שלנו, סרטון מוצר צבעוני, מקורי ומעניין.. כנראה שהסקרנות תשאב אותו פנימה ואז כבר יש לנו במה לדייק את המסר כמה שרק נוכל!

או קי אז מפיקים סרטון! באיזה אורך?

כשיש לנו מוצר עם כמה יכולות טכנולוגיות מרשימות ומערכת מתוחכמת שתפתור לנו בעיה או שתיים בחיים, בסרטון המוצר שלנו נרצה לאיו דווקא להתעסק ביכולות הטכנולוגיות המרהיבות או במערכת ההפעלה של המוצר, פשוט כי זה, איך לומר.. משעמם ומורכב מידי בשביל סרטון מוצר קצר וקולע.

נצטרך להתמקד בפאנץ' אחד מרכזי ולעשות את זה בצורה הטובה ביותר!

בסרטון מוצר בן 1-2 דקות לא נוכל להראות את כל התהליכים והיתרונות וסיכוי גדול שנאבד את הצופה באמצע. מתוך כל התהליכים הרלוונטיים למוצר, צריך לזקק אלמנט אחד שהוא החשוב ביותר כרגע מבחינה שיווקית. הסרטון שלנו יתמקד באלמנט הזה.

בנוסף תמיד נשאף ליצור סרטון מוצר שיארך 30 שניות – במיוחד אם נרצה לשתף אותו ברשתות החברתיות. כן, קשה לזקק מלא מידע לחצי דקה בלבד, אבל סרטוני המוצר הטובים והויראליים ביותר גורמים לנו להבין כמה זה פשוט עובד !

סוגים של סרטוני מוצר

סרטוני הדרכה

סרטונים שלרוב יהיו טיפה יותר ארוכים, מפורטים ויתמקדו יותר בהסבר ופחות בשיווק. יצירת סרטון הדרכה למוצר משמש להחדרת מוצר/ רעיון/ יזמות לשוק, תוך שהוא עומד על יתרונות המוצר ואופן השימוש בו.

סרטון מוצר אנימציה

אותו הסרטון השיווקי והמקורי שקראנו עליו בתחילת הכתבה, עם תיבול בנוסח אנימציה שיפער את עיני הצופה ויחדש לעולם הדמיון שלו! אותם הדגשים של סרטון מוצר רגיל חלים גם פה – קצר וקולע, מקורי, פאנץ' עמוק יותר מיכולות טכנולוגיות ורצוי גם שיהיה מצחיק 🙂  מומלץ בעיקר למוצרים דיגיטלים או שירותים ללקוח

סרטון מוצר תלת מימד

אם נחשוב על הצורה הויזואלית הכי מציאותית ומובנת להציג מוצר מסויים ואיך הוא עובד, ננסה כמה שיותר להתקרב לתפיסת המציאות שלנו את עולם הויזואל – תלת מימד. כשאנחנו חוקרים אובייקט מסויים, נרים אותו ונבחן מכל הכיוונים.. סרטון מוצר תלת מימד יעשה את הפעולה בשבילנו ואף יכניס אותנו גם לתוך המוצר אם נרצה.

יש לכם עסק ועדיין לא סרטוני מוצר? מה שנקרא - תתקדמו.

גם אם זה עסק שעובד שנים ותמיד מרוויח, לא טירוף, אבל מרוויח… אחרי סרטון מוצר אחד לא תבינו איך לא עשיתם את זה קודם וסוף סוף תיחשפו לקסמים שבשילוב בין המדיה לסרטונים ! אז קדימה, הגיע הזמן שתתקדמו 😉

אנו מפיקים סרטונים באהבה גדולה

הכל מתחיל ונגמר באהבה לצילום ולהפקת סרטונים שמעבירים מסר ברור, מעוררים רגש או מעלים חיוך.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, לכן כאשר סרטון תדמית שהפקנו עמד בציפיות שלכם, שירת את המטרה שלשמה הוא נועד ויצר גלים ויראלים אנחנו מתמלאים בתחושות הצלחה וממשיכים לצעוד קדימה בשמחה ובאהבה גדולה.

מה אומרים עלינו

רוצים לקבל הצעת מחיר? נשמח אם תרימו טלפון