הפקת סרטון תדמית לעסקים

שלושה צלמים מפיקה סרטוני תדמית לעסקים כבר שני עשורים

סרטוני תדמית

הפקת סרטון תדמית איתנו מבטיח כי המותג, המוצר או השירות שלכם יוצגו בצורה המיוחדת והטובה ביותר לכם ויהווה כלי שיווקי אפקטיבי לגיוס לקוחות!

אנו חיים בעולם שתמונה טובה או סרטון תדמית טוב יכול לייצר עניין, לקדם מכירה ולהביא לקוח!

לכן דווקא היום בעידן הדיגיטלי עם ריבוי דימויים יש ערך עצום להיות מעניין, מקורי, מדוייק וברור.

אנחנו מלווים את לקוחותינו משלב בניית הרעיון, הבנת הצרכים השיווקיים, קהל היעד ועד הגעה למוצר המוגמר.

סרטוני תדמית מהווים מרכיב קריטי וחשוב במערך השיווק, סרטון תדמית טוב ומדוייק מייצר יתרונות גדולים עבור עסקים וארגונים בכל המגזרים.

סרטים קצרים לעסקים

כבר שני עשורים סטודיו שלושה צלמים מפיק סרטוני תדמית רבי השפעה עבור מבחר רחב של עסקים מעולמות שונים ומגוונים.

הפקת סרטון תדמית

הפקת סרטון תדמית או סרטים קצרים לעסקים מכל סוג זה לא דבר פשוט, דרוש תכנון נכון והסתכלות רחבה בכדי לא לזרוק כסף יקר לפח. הניסיון שלנו לימד אותנו איך לעשות את זה הכי טוב!

סרט תדמית לגיוס לקוחות

יש לכם מוצר או שירות חדש ואתם רוצים להפיץ את השמועה? סרט תדמית ממוקד לגיוס לקוחות הוא הכלי האולטימטיבי להציג את המוצרים או השירותים שלכם בצורה הטובה ביותר. בין אם סרטון מצולם או אנימציה, סרטון לגיוס לקוחות יכול להיות פתרון נהדר

סרטון לסטאראפ

סרטון לסטאראפ

לוקחים את הרעיון שלכם למסכים

סרטוני מורשת

סרטוני מורשת

מספרים ומנציחים את הסיפור שלכם

סרטונים לתחום הרפואה

סרטונים לתחום הרפואה

מצלמים מערכות מורכבות בכל קני מידה

סרטוני תדמית לעסקים קטנים

סרטוני תדמית לעסקים קטנים

שמים את העסק שלכם במרכז התמונה

סרטוני תדמית לעמותות

סרטוני תדמית לעמותות

מעבירים את המסר שלכם לעולם

אנחנו אוהבים לעבוד עם כולם!

חברות גדולות, עסקים קטנים, בארץ ובעולם.

למה להפיק איתנו?

אנחנו בסטודיו שלושה צלמים מאמינים שחלק חשוב ומשמעותי בהפקת סרטון תדמית מוצלח הוא שילוב הלקוח באופן אקטיבי בתהליך.

הפקנו עשרות רבות של סרטים קצרים לעסקים וכן יש לנו יש את כל הכלים והניסיון לעזור לכם לייצר את התוכן והנראות שאתם צריכים כדי להשיג את המטרה- סרטון תדמיתי מוצלח ואפקטיבי!

ציוד צילום מקצועי

אנו משתמשים בציוד סאונד והקלטה משוכללים עם תאורה איכותית. ציוד שלא יורד ברמתו מציוד של סרטים עלילתיים או אולפני טלוויזיה.
כל זאת על מנת להבטיח שסרטוני התדמית שאנו מפיקים יראו וישמעו מעולה.

ניסיון רב בתחום

הפקנו סרטוני תדמית ומוצר עבור החברות והארגונים הגדולים ביותר בארץ ומותגים גלובליים כולל נענע, ערוץ 12,TED, קוקה קולה, מי עדן, בורסת היהלומים, דמרקר TV, עיריית רמת גן ועוד..
כדי להפיק סרטונים שעוצרים את הדפדוף ודורשים תשומת לב.

לא משנה מי הלקוח שלנו, אנו שואפים לספק את אותה הפקת וידאו מקצועית באיכות גבוהה במחירים ששווים כל שקל.

הכל תחת קורת גג אחת

סטודיו שלושה צלמים, בית להפקות צילום, מהווה קורת גג אחת לכל דרישות הלקוח.

אנו נותנים מענה כולל לכלל שלבי הביצוע בתהליך הפקת סרטון תדמיתי.

Pre-production

שלב התכנון והרעיון, כולל בתוכו ייעוץ שיווקי לתוכן הוידאו, תכנון והבהרת מטרות, איפיון קהל יעד, בניית רעיון, תחקיר, הכנת תקציב, כתיבת תסריט, תכנון גרפי -חזותי, סיור לוקיישן, בניית לוח זמנים ועוד

production

שלב ההפקה, כולל בתוכו בימאי, צוות צילום, מפיקה, סאונדמן, תאורן, ציוד תאורה, ציוד סאונד, ציוד מצלמה 4K, מאפרת, ניצבים, שחקנים, Crane ,Dolly, לו"ז ימי צילום ועוד.

Post production

 

שלב העריכה, כולל בתוכו עריכת וידאו, עריכת סאונד, תסריט עריכה, קריינות, מוזיקה, אפקטים קוליים, אפקטים גרפיים, תמלול ותרגום, בניית אנימציה, הנפשת לוגו ועוד.

אתכם לאורך כל הדרך

אנו מבטיחים שיתוף פעולה לאורך כל הדרך עד שתהיו מרוצים מהסרטון תדמית שהפקנו עבורכם . 

צוות המפיקים, הבמאים, הצלמים, האנימטורים והתסריטאים ילוו אותכם לאורך כל התהליך ויהיו זמינים לרצונתכם בכדי להבטיח שהפרויקט שלכם יקבל את תשומת הלב המירבית, לכל פרט ופרט ובכל שלבי הביצוע.

מפיקים סרטונים בהאהבה גדולה

הכל מתחיל ונגמר באהבה לצילום ולהפקת סרטונים שמעבירים מסר ברור, מעוררים רגש או מעלים חיוך.

ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו, לכן כאשר סרטון תדמית שהפקנו עמד בציפיות שלכם, שירת את המטרה שלשמה הוא נועד ויצר גלים ויראלים אנחנו מתמלאים בתחושות הצלחה וממשיכים לצעוד קדימה בשמחה ובאהבה גדולה.

מה אומרים עלינו

"אבני בראשית"

6 אבני יסוד בצילום תדמית

הניסיון הרב שצברנו במשך השנים לימד אותנו שבסיס לסרטוני תדמית מוצלחים, אפקטיבים ומדוייקים הוא תכנון ורעיון מדוייק, זהו שלב קריטי בתהליך הפקת סרטון תדמית, והוא מתחלק לשישה שלבי ביצוע מרכזיים המהווים עמוד שדרה איתן לפרוייקט.

את אבני היסוד הללו שמהם אנחנו מפיקים סרטון תדמית איכותי, מדוייק ומוצלח, אנחנו מכנים אבני " בראשית":

בירור- בירור הצורך בגינו נחוצה הפקה של סרטי תדמית.

רעיון- בניית רעיון ייחודי ללקוח שיהיה במרכז סרטון התדמית.

אפיון- אפיון ומיקוד קהל יעד.

שיווק- הבנת הצרכים השיווקיים כגון גיוס לקוחות, חיזוק מותג ועוד.. וכיצד סרט התדמית משולב בתוכם.

ייחוד- מציאת הייחוד של החברה ו/ או המוצר מהמתחרים והבלטתו בסרט התדמית.

תחקיר- הבנת ה DNA של החברה ו/ או המוצר עליו עושים את סרט התדמית.

רוצים לקבל הצעת מחיר? נשמח אם תרימו טלפון

סרטון תדמית לעסקים

בעידן העסקי דיגיטלי העכשווי לא משנה אם יש לך עסק קטן או אתה בעל חברה גדולה אתה צריך סרטון תדמית!

סרטון תדמית לעסק הוא הדרך הטובה ביותר לגיוס לקוחות חדשים, להציג את עצמך ללקוחות ישנים ולהחשף לעולם כולו.

זו ללא ספק הדרך החזקה ביותר לבנות מותג.

לאנשי השיווק העובדים במרחב הדיגיטלי ברור כבר מזמן שיש כוח עצום לסרטון תדמית ככלי שיווק חזק. כל המחקרים מצביעים באופן חד משמעי שאנשים מעדיפים לראות סרטון מאשר לקרא טקסט, סרטון לא משנה באיזה פלטפורמה- מהווה כוח משיכה ועניין לאנשים, סרטון תדמית טוב ממיר הכי הרבה צפיות ללקוחות ומייצר לידים, לכן זה לא מקרה שכבר המון שנים נמצא יוטיוב כשליט יחיד בראש הפרמידה של האתרים הנצפים ביותר בעולם.

אנשים אוהבים לראות וידאו!

(עוד מידע על כוחו של סרטון תדמית תוכלו למצוא בבלוג שלנו)

 

אז אם יש לכם קו מוצרים שדורש סרט מוצר, או שיש לכם עסק ותיק, או רק הקמתם עסק חדש ואתם רוצים סרטון תדמית שיציג אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

אז הגעתם למקום הנכון!

 

רק אתם יודעים מה הכי נכון לעסק שלכם!

לכן לפני שאתם ניגשים לסטודיו לצילום שיפיק עבורכם סרט תדמית יש מספר דברים שאתם צריכים להבין עם עצמכם כדי שהתהליך יהיה נכון, יעיל ומהיר. תהליך בריא בהפקת הסרטון יבטיח לכם סרט תדמית טוב שישרת אתכם היטב לשנים רבות.

כדי לעזור לכם בהבנת התהליך, ריכזנו עבורכם מספר תובנות שבעזרתם תוכלו לקבל מושג ולהפוך את תהליך הפקת סרטון תדמית לאפקטיבי, ויאפשר לעסק שלכם להתקדם קדימה ולהתפתח.

7 תובנות בדרך להפקת סרטון תדמית לעסק

מה המטרת הסרטון?

אז קמתם בבוקר ופתאום יש לכם רעיון מבריק לסרטון תדמית, התסריט כבר יושב לכם בראש, אתם כבר רואים בדימיונכם איך הסרטון יראה…

חכו רגע, בואו נקח כמה צעדים אחורה וננסה להבין עם עצמנו כמה דברים מהותיים למושג הזה שקוראים לו "סרטון תדמית”.

חשבתם למה אתם צריכים בכלל סרטון תדמית? חשבתם מה המטרה שאתם רוצים להשיג בעזרת הסרט? האם מטרת הסרט היא מכירה ? האם הסרט ישמש לשיפור תדמית העסק ?

 

השאלות האלה הן קריטיות!

הן הבסיס בדרך להבנה כוללת של התמונה המלאה- כמו חלקי פאזל המשלימים זה אחר זה תמונה ברורה ושלמה. על ידי הגדרת המטרות אנחנו יכולים להתמקד, להבין, ולייצר מסגרת רעיונית, לבנות לכל תהליך היצירה של סרט התדמית גבולות ומתחמי פעולה ברורים שיעזרו לנו ליצור ולראות את התמונה הרחבה בצורה היעילה ביותר, הנכונה ביותר, ובמידת הצורך להשלים חלקים חסרים של התמונה מבלי לנסות לחבר חלקים מתמונה אחרת שלא רלוונטית למטרות שעבורם אתם רוצים סרט תדמית או סרט מוצר.

 

יש לכם עסק ועדיין אין לכם סרטון תדמית?

יש לכם רעיון אבל הוא לא מגובש מספיק?

לפניכם 5 הסיבות השכיחות ביותר בגללן פונים אלינו, ובעקבותן אנו מפיקים סרטוני תדמית לעסקים:

 • מודעות וחיזוק המותג
 • להניע ולהגדיל מכירות
 • ליצור תנועה
 • להגביר את מעורבות הלקוחות
 • להדריך וללמד לקוחות

לכל עסק או חברה יש יעד אחד מרכזי והוא להיות רווחיים, כדי להשיג יעד זה בונים עבורו מטרות משנה, יחד הן מקדמות את העסק קדימה להצלחה.

לסרט מוצר או לסרטון תדמית מומלץ שתהיה מטרה אחת מרכזית וברורה, סרט עם מספר מטרות מייצר בלבול לצופה, מחליש את המסר ומפספס את המטרה וכתוצאה מכך מאבדים המרות ולקוחות.

על ידי דיוק וזיקוק המסר, סרטון התדמית הופך לכלי שיווק מדוייק ואיכותי בעסק שלכם, ככזה, הוא מאפשר להגיע ללקוחות הפוטנציאלים הרלוונטים עבורכם ועבור המוצר אותו אתם מוכרים.

במידה ולעסק יש מספר מטרות/ מספר מוצרים אנו ממליצים ליצור מספר סרטוני תדמית לעסק כאשר לכל סרט מטרה שונה בהתאמה, ככל שיש יותר סרטונים אתם משיגים יתרונות משמעותיים שעוזרים לכם בקידום העסק והמכירות:

 • פילוח מדוייק של הלקוחות.
 • פריסה מבוקרת ויכולת מדידה מדוייקת על כל מוצר.
 • נוכחות רשתית דיגיטלית רחבה יותר.
 • לקוחות מרגישים את הנוכחות שלכם והמודעות למותג וחיזוק המותג גדל.
 • גידול בתנועה של גולשים, רואים באתר שלכם מקום למציאת מידע וידע.

איזה סוג סרטון?

חשוב לומר, אין סוג סרט אחד נכון לעסק!

מה שנכון לאחד יהיה שונה לאחר, עירוב סוגים שונים של סרטים יוצרים מערך שיווק דיגיטלי טוב יותר!

אחרי שהגדרנו לעצמנו את המטרות, עכשיו יהיה יותר פשוט להבין את הכיוון לסוג הסרט שאותו רוצים. בשנים האחרונות סרט תדמית הפך לשם גנרי לקשת רחבה של סרטים ולבלבול מושגים, ננסה לעשות כאן סדר בסוגי הפקות הסרטים השונות ולמי כל סוג סרט מתאים.

אפשר לומר בגסות ששוק הפקת סרטי התדמית מתחלק ל-7 קבוצות עיקריות:

 • הפקת סרטי תדמית סרט תדמית, מיועד בעיקר למגזר העסקי על כל גווניו. מטרתו לייצר ולהדגיש מסרים שיווקים חיוביים שנתפסים בעיני לקוחות פוטנציאלים כחשובים. מעולה לגיוס לקוחות
 • הפקת פרסומות סרט פרסומת, מיועד למגזר העסקי כאלמנט שיווקי אקטיבי במדיה הדיגיטלית ובטלוויזיה. לרוב אלו סרטונים קצרים עם מסר שיווקי ממוקד שאותו רוצים להחדיר לשוק, לעיתים סרטונים אלו מניעים את הצופה לפעולה.
 • הפקת סרטוני עדויות סרט עדות, מיועד לחיזוק מותג, עדות וידאו נתפסת לרוב כאמינה יותר בעיני הצופה מעדות כתובה כטקסט. סרטים אלו משמשים לעיתים כסרט העומד בפני עצמו ולעיתים משולבים בתוך סרט תדמית או סרטון מוצר.
 • הפקת סרטי שיווק סרט שיווק, מיועד עבור אלו המעוניינים להגדיל היקף מכירות למוצר או שירות תוך שימת דגש על יתרונותיו וייחודו. סרטים אלו מוצגים במדיה הדיגיטלית, תערוכות, כפתיחה בפגישת מכירה או פרזנטציה.
 • הפקת סרטי קידום מכירות סרט קידום מכירות, מיועד לרוב עבור אלו המעוניינים להגדיל היקף מכירות של מוצר. סרטונים אלו מוצגים במדיה הדיגיטלית ובטלוויזיה, סרטים אלו מזכירים המון פעמים במבנה ובנראות סרט שיווק.
 • הפקת סרט הדרכה סרטוני הדרכה לרוב מבוססים על שאלות שכיחות של לקוחות. סרט הדרכה מיועד ללקוח קצה או ככלי עזר במערך פנים ארגוני, בסופו של דבר מטרתו להסביר ולהדגים את אופן השימוש הנכון והתקין בשירות או מוצר.
 • הפקת סרט מוצר סרטי מוצר מופקים לרוב עבור מוצר חדש ולעיתים עבור מוצר בהליך ייצור מתקדם בכדי להדגיש מסרים שיווקיים וליצור דימוי חיובי וייחודי למוצר בעיני צרכנים פוטנציאלים, אפשר לומר שזזה בעצם סרט תדמית אבל למוצר.

חשוב לדעת, לעיתים סוגים שונים של סרטים משולבים יחד ולפעמים הם עומדים בפני עצמם.

איזו חוויה עובר הצופה?

אחרי שהבנו עם עצמנו האם אנחנו רוצים סרטון תדמית או סוג אחר של סרט, ננסה להבין מהי החוויה אותה היינו רוצים להעביר ללקוח כשהוא צופה בסרטון תדמית על העסק שלנו?

מה אנחנו רוצים לגרום לו להרגיש.

מה אנחנו רוצים לגרום לו לחשוב.

האם אתם רוצים סרטון תדמית לעסק שיעורר הזדהות ואמפתיה?

האם אתם רוצים להצחיק?

או אולי אתם רוצים לגרום לצופה להרגיש צורך לעשות מעשה.

 

אין דרך אחת לעשות סרטון תדמית והמגוון הוא עצום.

יש סרטוני תדמית המבוססים על סיפור אישי דרמטי ומרגש, המייצר הזדהות ואמפטיה לצופה כמו בסרטי גיוס כספים. ויש סרטי תדמית המבוססים על סיפור המסופר על ידי אנשים שונים עם זוויות ראייה שונות שנותן השראה לצופה ומניע אותו לפעולה.

סרטוני תדמית יכולים להיות כיפים, קלילים, מהנים, מתובלים בהומור וגורמים לצופה לחייך ולהרגשה טובה או ההפך הגמור, אינפורמטיבים וקרירים כמו בסרטוני הדרכה טכניים.

יש את הסרטונים המציגים בעיה ופתרון, לעיתים בצורה יצירתית ומשעשעת, לעיתים על ידי הפחדה, ולפעמים עלידי מסרים אינפורמטיבים, כך או כך, הם גורמים לצופה להזדהות עם בעיה המוכרת לו ולאחר מכן להציג את הפיתרון שהוא כמובן המוצר ו/או העסק ו/או השירות של בית העסק המופיע בסרט ומניעים אותו לפעולה.

יש כמובן סרטוני תדמית שהשונות, המוזרות, החריגה מהמקובל מייצרת עניין ושיח, ובעיננו לרוב הם המעניינים ביותר!

 

חשבו היטב מה לדעתכם יכול לשרת אתכם הכי טוב.

מה יהיה אורך הסרטון?

שאלת השאלות.

האם זה יהיה סרטון בן 30 שניות?

60 שניות?

או אולי בכלל רבע שעה.

גם כאן אין אמת אחת.

מה שמתאים לאינסטגרם אינו בהכרח מתאים ליוטיוב.

כשאנחנו באים לבחון איזה אורך סרטון הוא המתאים ביותר, יש רעיון מרכזי אחד שמנחה אותנו, והוא- לא לעייף את הצופה!

סרטון טוב משאיר את הצופים עד הסוף.

לכל סרט יש קצב וזמן משלו ובהתאמה היכולת שלנו לשמור על הצופה מרוכז.

אורך הסרטון מושפע מלא מעט גורמים, מי קהל היעד, גילו, מה תחומי העניין שלו ועוד גורמים רבים אחרים.

סוג הסרט משפיע לא פעם על אורכו, לרוב סרטון תדמית לעסק יהיה קצר יותר מסרט הדרכה.

היכן הסרטון יפורסם טלוויזיה, אינטרנט, מסכים ציבוריים…גם משפיע על אורך הסרטון הסופי.

יש סרטי תדמית שכבר בשלב התסריט בונים אותם במחשבה שיהיה ניתן לפרק אותם ליחידות זמן קטנות יותר מבלי לפגוע במסר, צורת עבודה זו מאפשרת לסרטון התדמית להיות מוקרן בפלטפורמות שונות המחייבות זמן מסך שונה, צורה זו של עבודה בטח מוכרת לכם מפרסומות.

אנחנו בסטודיו שלושה צלמים יושבים אתכם, מאתרים ומבינים את הצרכים השיווקים, את פלטפורמות הפרסום, ובסופו של דבר מפיקים סרט תדמית התואם את הדרישות השיווקיות שהגדרתם.

איזה סגנון ויזואלי יהיה לסרטון?

הדבר הבא שיש לקחת בחשבון יהיה הסגנון הוויזואלי של הסרטון, כלומר איך סרט התדמית יראה.

הסגנון הוויזואלי של סרטון התדמית שלכם יכול להתעורר לחיים בדרכים רבות ושונות.

מסרטי אנימציה פשוטים המבוססים על טקסט וטיפוגרפיה, לסרטוני אנימציה עם דמויות דו מימדיות ועד לסרטי מוצר המשולבים בהדמיות תלת מימדיות.

יש לא מעט סרטוני תדמית המצולמים באולפן ירוק המאפשר אפקטים שלא ניתנים לביצוע בשום צורה אחרת, ובשנים האחרונות עם התפתחות הטכנולוגית של המצלמות ניתן להפיק סרטי תדמית בנראות קולנועית.

יש עוד אינספור סגנונות לסרטים, אתם מוזמנים לחפש סגנון שאתם אוהבים ברחבי הרשת או מתוך סרטוני תדמית שכבר הפקנו ולתת לנו כיוון על מה אתם חושבים.

מה טפל ומה עיקר?

לאחר שעברתם את כל השלבים, יש לכם כבר מושג וכיוון בנוגע לסרטון תדמית לעסק שלכם, הגיע הזמן לרדת לפרטים. בשלב הזה לא מעט עסקים, חברות ואפילו אנשי שיווק מתקשים.

יש נטייה לא לוותר על מידע, לא לוותר על פרטים, להגיד כמה שיותר… אבל ההפך הוא הנכון!

זה הרגע בו אנחנו מרחיבים ומזקקים את המידע והפרטים שאנו מעוניינים לחלוק עם הצופה כדי להשיג את המטרה שהגדרנו בתחילת הדרך.

לשתף אותו רק במה שחשוב במוצר או השירות, בחוזקות , ביתרונות, בייחוד, לא כל דבר שיש במוצר או השירות צריך להופיע בסרטון התדמית לעסק.

לצוות שלנו יש את הידע ואת הניסיון כבר שני עשורים, יחד אתכם נשב ונדייק את הדברים כדי שסרט התדמית ייתן מענה מלא למטרות וליעדים שהגדרתם לו.

זכרו! סרטון תדמית לעסק הוא כרטיס ביקור דיגיטלי מעולה.

הגיע הזמן להראות לעולם מה אתם שווים.

אז בואו נצא לדרך

הגענו לחלק האחרון, שהוא בעצם הראשון המעשי בהפקת סרטוני תדמית, זה הזמן לפנות אלינו, ויחד נבין איך להוציא את סרטון התדמית שלכם לפועל.

עכשיו כשכל המידע הרלוונטי ידוע לכם, אתם יודעים להגדיר מה אתם רוצים ואיזה סרט תדמית מתאים לכם, התהליך יהיה פשוט יותר והדרך לתוצאה טובה מובטחת.

אנחנו כאן, בסטודיו שלושה צלמים בכדי לעזור, גם אם אתם עדיין לא יודעים איזה סרט תדמית נכון עבורכם, אנחנו נדע לכוון אתכם, ללוות אתכם, לשאול את השאלות הנכונות ולהפיק עבורכם סרטון תדמית המתאים לכם בצורה מיטבית.

מוזמנים להרים טלפון ולתייעץ אותנו בכל נושא. אנו נשמח ללוות אותכם בכל השלבים ולתת מניסיונו הרב.

לא משנה מי הלקוח שלנו, אנו שואפים תמיד לספק הפקת וידאו מקצועית, באיכות גבוהה ובמחירים הוגנים.

אקשן!

הפקת סרטון תדמית הוא תהליך יצירה, ותהליך יצירה עושים עם אנשים שכיף לעבוד איתם.

אצלנו בסטודיו שלושה צלמים תמצאו אנשים מקצועיים ומקצוענים ובעיקר אנשים שכיף לעבוד ולהיות איתם כי זה הבסיס להכל!

רוצים לקבל הצעת מחיר? נשמח אם תרימו טלפון