מחפשים צלם וידאו?

שלושה צלמים עוסקת בצילום מוצר עוד מראשית ימיה כחברה. 
אנו מצלמים מוצרים למטרות שונות כגון: אתרי מסחר, רשתות חברתיות, אתרי תדמית ועוד..

רוצים לצלם את הפרוייקט, המוצר או האירוע שלכם? 
מחפשים צלמי סרטונים?

נשמח להעמיד לרשותכם צלם וידאו מקצועי עם ציוד צילום מתקדם ואיכותי.

בין אם אתם מחפשים צלם וידאו לאירוע פרטי או לעסק שלכם, תרימו טלפון ובואו נדבר. 

צלם וידאו מנוסה חוסך לכם הרבה כסף

לא רק צילום וגמרנו, צלם וידאו משלושה צלמים מגיע עם רקע וניסיון של הרבה שנים בתחום הצילום. הצלמים שלנו הם גם עורכים וגם מפיקים, לכן יש ברשותם את היכולת לראות את התמונה המלאה ובכך לדאוג שמה שעובר דרך העדשה משרת את העסק שלכם בצורה הטובה ביותר.

אנחנו אוהבים לעבוד עם כולם!

חברות גדולות, עסקים קטנים, בארץ ובעולם.

מה הצלמים שלנו יודעים לעשות?

אנו בשלושה צלמים עובדים עם העולם העסקי מאז ההקמה, כך יצא שבשני העשורים האחרונים לכל צלם שלנו יצא לעשות הכל. מצילומי סרטוני תדמית לסרטוני מוצר, פרסומות, צילום כנסים ואירועים ועוד ועוד.. 

צלמי וידאו לסרט תדמית

סרט תדמית הוא הכרח לכל עסק, והוא משמש ככרטיס ביקור בעולם הדיגיטלי. סרטוני תדמית באים להראות מי אתם? ומה אתם עושים? אך סרטון כזה יכול להעביר הרבה מעבר לכך ולהציג תדמית שתבנה אימון ותחבר את הלקוח אליכם, צלם וידאו משלושה צלמים יודע ומכיר את התחום הזה היטב, כל צלם הוא גם עורך גם מפיק וגם יודע לספר סיפורים בעזרת המצלמה. המקצועיות נמצאת בפרטים הקטנים.

סרטוני תדמית שעשינו

הדרך לדעת אם אתם מתחברים לצלמי הוידאו שלנו היא לראות סרטוני תדמית שהפקנו 

צלמי וידאו לסרטוני מוצר

צילום מוצרים הוא דבר מהותי בכל עסק, בעיקר בעידן כמו שלנו, יותר ויותר רכישות מתבצעות באופן מכוונן, סרטון של המוצר או השירות שאתם נותנים מאפשר ללקוח לבחון בצורה הטובה ביותר את איכות המוצר, את גודלו את יתרונותיו. 

 

למה צריך צלם וידאו מנוסה

בכדי לגרום למוצר למשוך את הלקוח לרכישה צריך לדעת להבליט את היתרונות שלו ולייצר סביבה שמחמיאה למוצר ומשדרגת אותו.  צלם וידאו מנוסה יוכל לעשות זאת גם במרכבים יותר מורכבים ובפחות זמן. יש לזכור שצלמי הוידאו שלנו מגיעים עם הציוד החדיש ביותר ומגוון עדשות רחב ומקצועי שיוכל לתת מענה מצוין כמעט בכל סיטואציה

צלמי וידאו לכנסים ואירועים

בכדי לצלם כנס צריך לדעת לעבוד בשיתוף פעולה עם צלמים אחרים, צריך לדעת לתפוס את הרגעים החשובים שלפעמים מתרחשים במסדרונות, צריך לדעת להעביר את האווירה והנציח אירוע בדרך שיהיה כיף לזכור אותה ושיווקי לעבוד איתה.  חשוב לעבוד עם מערכות סאונד איכותית שמצליחות להקליט את מה שחשוב בתוך רעש ההמון. 

צלמי וידאו לצילום פרסומת

פרסומת צריכה להיות מתומצתת, מעניינת ומדוייקת ולהצליח להבין את טעמו ורצונותיו של הלקוח. צלם פרסומות יודע לשרת את התמונה הגדולה ולהתחבר לרעיון ולאופי הצילום, לעבוד בסביבות מאתגרות ולספק את הסחורה גם ביום צילומים ארוך.

רוצים לקבל הצעת מחיר? נשמח אם תרימו טלפון

צלמי סרטון שמשפרים את התדמית

כן כל אחד יכול לצלם סרטון, המצלמות בניידים האישים של כולנו מתפרים משנה לשנה ומאפשרים לצלם באיכות טובה שלעיתים מספיקה למדיה הדיגיטלית. אך שעומדים צלמי סרטון טובים מאחורי המצלמה ומבינים איך להוציא מהמצלמה את ההכי טוב שהיא יכולה לתת, התוצאות מדברות בעד עצמם. 

מה אומרים עלינו

למה לצלם את המוצרים שלכם איתנו?

הכל תחת קורת גג אחת

כל מה שתצרכו לצלם או להפיק אנחנו יודעים לעשות!

נסיון של 20 שנה

צלמים בוגרי בצלאל שמחזיקים במצלמה מקצועית מעל 20 שנה

אתכם לאורך הדרך

מלווים אותכם מהתחלה ועד הסוף

ציוד מתקדם ואיכותי

הציוד הכי חדיש שיש לשוק להציע

עובדים מאהבה

מצלמים באהבה או לא מצלמים בכלל!

מתחייבים ללוחות זמנים

מבינים שהזמן יקר והמלאכה מרובה