צילום סטילס לכל מטרה

שלושה צלמים עוסקת בצילום סטילס כבר שני עשורים, אנו מצלמים מגוון רכב של ג'אנרים  עם מצלמות איכותיות וצילום ציוד מקצועי מהשורה הראשונה

צילום תדמית

צילום תדמית

מציגים את העסק שלכם באור חיובי

צילום פורטרטים

צילום פורטרטים

אתם במרכז העדשה

צילום אדריכלות

צילום אדריכלות

צילום ארכיטרטורה ועיצוב פנים

צילום מוצר

צילום מוצר

צילום מוצרים לחנויות אינטרנטיות

צילום כנסים ואירועים

צילום כנסים ואירועים

מנציחים את האירועים שלכם על הצד הטוב ביותר

למה אנחנו הצלמים הנכונים למשימה?

הכל תחת קורת גג אחת

בימוי, הפקה, צילום, עריכה, סאונד, כתוביות, אנימציה ועוד..

נסיון של 20 שנה

אנו בוגרי בצלאל שעוסקים בצילום סטילס מעל 20 שנה

אתכם לאורך הדרך

מלווים אותכם מהתחלה ועד הסוף

ציוד מתקדם ואיכותי

הציוד הכי חדיש שיש לשוק להציע

עובדים מאהבה

מפיקים באהבה או לא מפיקים בכלל!

מתחייבים ללוחות זמנים

מבינים שהזמן יקר והמלאכה מרובה

מה אומרים עלינו

אנחנו אוהבים לעבוד עם כולם!

חברות גדולות, עסקים קטנים, בארץ ובעולם.

מה זה צילום סטילס?

בעולם כאשר מדברים על צילום סטילס הכוונה היא לצילום טבע דומם, המושג הזה מבטא בדרך כלל צילום חפצים דוממים שבוימו ואורגנו במיוחד בשביל הצילום. מכירים תמונות של בקבוק קוניאק או ויסקי וכוס זכוכית לידם? זאת בדיוק הכוונה. 

ז'אנר זה כמובן התפתח עם השנים ככל שהטכנולוגיה השתפרה כמו למשל צילום של מים בתנועה או צילומי מיקרו של חפצים קטנים מאוד. היום צילום טבע דומם משמש בעיקר עסקים על מנת לצלם את המוצרים שלהם, מה שנקרא: צילום מוצר. (צילום מוצר הוא ז'אנר שאנו מתמחים בו גם כן). 

צילום סטילס בארץ

בשונה מחו"ל, כאשר מבטאים צילום סטילס בארץ מתכוונים למשהו אחר לגמרי. למעשה כל צילום שהוא לא וידאו נחשב כאן כצילום סטילס. לכן כאשר אתם מזמינים צלם סטילס, אתם רוצים מישהו שיצלם לכם תמונות, ולא וידיאו. לא משנה אם התמונות מיועדות לקידום העסק כמו צילום הצוות, צילום עיצוב פנים או צילום מוצרים או לחילופין להנצחת אירוע או צילום אומנותי זה עדיין נחשב כצילום סטילס. חשוב להוסיף למרות שהכל בארץ נכנס תחת קטגוריה אחת, עדיין כל תחום דורש הבנה וידע אחר, ולכן חשוב לוודא שהצלם שבחרתם התעסק בעבר עם פרויקטים דומים. 

כמה עולים שירותי צילום סטילס?

מכיוון ש "צילום סטילס" זו הגדרה רחבה למגוון רחב של שירותים כך גם העלויות משתנות. בנוסף לאופי הצילום שתרצו להזמין אנו משכללים מספר דברים נוספים שמכתיבים את העלות ועל זה נפרט מיד. 

  • כמות העבודה – כמות תמונות רצוייה, כמה ימי עבודה, כמה צלמים, זמן עריכה ועוד..
  • מורכבות הצילום – צילום תיעודי ספונטני עם ציוד מינימלי או עבודות שהם יותר מסובכות של אובייקטים מורכבים בחללים מאתגרים יותר, מה שידרוש ציוד טכני רב, סיורים מקדימים, בימוי הכנה מראש ועוד.
  • ציוד צילום – כל המצלמות שלנו איכותיות, אבל האם צריך גם תאורה? סטודיו? מגוון רחב של עדשות ועוד? כל תוספת של ציוד כזה יכולה להשפיע על העלויות.
  • עריכה – לאחר יום הצילומים עוד נותרה עבודה רבה וגם אותה אנחנו כוללים בהצעת המחיר כמובן. יש לסנן, לערוך ולעבד את התמונות. סוג הצילום בדרך כלל יכתיב את כמות העבודה שתידרש לאחר הצילומים עצמם. 

 

בנוסף לכל זה יש לקחת בחשבון את הניסיון והוותק של הצלמים בתחום הצילום הנדרש, צילום סטילס שנעשה על ידי צלמים מנוסים יכול לחסוך שעות רבות של עבודה ואף תסכולים מיותרים.  

רוצים לקבל הצעת מחיר? נשמח אם תרימו טלפון

מה התהליך בהפקת צילום סטילס

תהליך העבודה איתנו הוא די פשוט.. 

ראשית תרימו טלפון או תגיעו אל משרדנו, כך נוכל לדבר על הפרויקט שלכם ולהבין את הצרכים שלכם. ובסוף השיחה לשלוח לכם הצעת מחיר המתאימה לצילום הפרויקט שלכם. עשינו עסק? נהדר ! השלב הבא יהיה לתאם יום צילום סטילס, ובמידה וצריך הכנות מקדימות או סיורים מקדימים לתאם גם אותם. 

החלק הבא יהיה יום הצילומים עצמו, בו צוות הצילום יגיע למקום המיועד ויעשה את עבודתו במקצועיות ובהקשבה אליכם ואל רצונותיכם. לאחר מכן, כל שנותר לעשות לאחר יום צילומים זה הוא לחכות מספר ימים עד שנערוך את התמונות הרלוונטיות ונשלח אותם עליכם בענן. 

במידה ויהיו בקשות או הערות נוספות אנחנו כאן בשבילכם. 

צלם סטילס

כאשר מזמינים שירותי צילום סטילס אתם מקבלים מעין חבילה הכוללת בתוכה את כל התהליך, מהצילום ועד למוצר מוגמר אחרי עריכה, אך במידה וברצונכם להוזיל מעט מעלויות, ויש לכם את הידע המתאים ניתן גם להשכיר צלם סטילס, מה הכוונה? כאשר אתם מזמינים צלם סטילס, מגיע אליכם צלם עם הציוד המתאים, אותו צלם סטילס יצלם עבורכם את כל אשר תרצו, בצורה המקצועית ביותר, אך פה תיגמר עבודתו. הוא יעביר לכם את התמונות כאשר הן לא מסוננות או ערוכות בכל דרך שהיא ואחריות תהיה עליכם.   

כמה עולה להביא צלם סטילס?

אז כמובן שהעלויות עבור צלם סטילס בלבד יהיו נמוכות מאלה של שירותי צילום סטילס רחבים יותר הכוללים בתוכם את מלאכת העריכה. אך גם כאן המחיר משתנה מפרויקט לפרויקט, ומושפע מרמת המורכבות שלו, כמות העבודה שתידרש והציוד שהצלם סטילס יצטרך על מנת להפיק את התמונות הטובות ביותר עבורכם. מזמינים אתכם להרים את הטלפון ולבדוק איתנו מה היא האופציה המתאימה ביותר עבורכם. מבטיחים לענות עם חיוך 🙂